Deze website gebruikt cookies. Door op OK te klikken geeft u aan hiermee akkoord te gaan.
laden
Zoekresultaat laden...
 
In samenwerking met o.a.:
Boektrust.nl - boekdata beheer
voor professionals
Beta-versie 1.0.2
Zoek?ISBN Titel Schrijver Locatie
Boekdata
Zelf uw boek-informatie
toevoegen via Boek.nl
< Terug naar vorige pagina
Titel
Grote zus
ISBN
9789049807306
Auteurs
Gunnar Staalesen 
Prijs
€ 13.99
Leverbaarheid
Ja


Mogelijk te koop bij de boekhandel(s):

Bol.com | Libris.nl |
Grote zus  

Flaptekst
dwarsligger 588 Gunnar Staalesen Varg Veum Grote zus Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met privédetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.

Recensie(s)
Voeg een recensie toe Recensie toevoegen.

Nominatie(s)
Geen nominaties gevonden

Over deze titel
Zoek deze titel ook bij
KB, Literatuurplein, Google Books, CvdM, Titelbank.nl
Algemeen
Titel
Grote zus
ISBN (10)
9049807300
ISBN (13)
9789049807306
Publicatiedatum
 
Auteur(s)
Vertaler
Lucy Pijttersen
Auteur
Gunnar Staalesen
Kenmerken
Productvorm
 
Extra gegevens
Locatie
* locatie(s) toe te voegen Locatie toevoegen. 
Website uitgever
URL toevoegen. 
Verkrijgbaarheid
Centraal Boekhuis
Verkrijgbaar ( €13.99 )

Informatie onjuist? - mail ons een correctie of aanvulling URL toevoegen.

http://backend.boek.nl/rest/book/9789049807306?detail=full  Bekijk deze titel als Onix-bericht

  • Mogelijk te koop bij: